Newsletter
Datum objave: 7.6.2016.

IZVANREDNO ŽUPANIJSKO PRVENSTVO ŠSD OŠ I SŠ U VATERPOLU


IZVANREDNO ŽUPANIJSKO PRVENSTVO ŠSD OŠ I SŠ U VATERPOLU
IZVANREDNO ŽUPANIJSKO PRVENSTVO ŠSD OŠ I SŠ U VATERPOLU IZVANREDNO ŽUPANIJSKO PRVENSTVO ŠSD OŠ I SŠ U VATERPOLU IZVANREDNO ŽUPANIJSKO PRVENSTVO ŠSD OŠ I SŠ U VATERPOLU IZVANREDNO ŽUPANIJSKO PRVENSTVO ŠSD OŠ I SŠ U VATERPOLU IZVANREDNO ŽUPANIJSKO PRVENSTVO ŠSD OŠ I SŠ U VATERPOLU IZVANREDNO ŽUPANIJSKO PRVENSTVO ŠSD OŠ I SŠ U VATERPOLU IZVANREDNO ŽUPANIJSKO PRVENSTVO ŠSD OŠ I SŠ U VATERPOLU IZVANREDNO ŽUPANIJSKO PRVENSTVO ŠSD OŠ I SŠ U VATERPOLU

U četvrtak 02. lipnja 2016. godine na Bazenima Kantrida održano je prvo Izvanredno županijsko prvenstvo ŠSD osnovnih i srednjih škola u vaterpolu. Turnir se održao u kategoriji 5. i 6. razreda OŠ, kartegoriji 7. i 8. razreda OŠ te u kategoriji srednjih škola. Na turniru je sudjelovalo približno 100-injak vaterpolista i vaterpolistica iz cijele županije. Dodjelu medalja uveličao je proslavljeni olimpijac i predsjednik Zajednice sportskih udruga grada Rijeke "Riječki sportski savez" gospodin Samir Barać.




Detaljnije u nastavku:

Turnir 5 – 6 razredi

PRIJAVLJENE EKIPE

  1. OŠ Zamet
  2. OŠ Pehlin

-          razigravanje u dvije finalne utakmice

  1. Finalna utakmica     OŠ Zamet – OŠ Pehlin       1 – 5
  2. Finalna utakmica     OŠ Pehlin – OŠ Zamet       3 – 1

Konačni poredak :

  1. OŠ Pehlin
  2. OŠ Zamet






















Turnir 7 – 8 razredi

PRIJAVLJENE EKIPE

  1. OŠ Pehlin
  2. OŠ Maria Martinolića Mali Lošinj
  3. OŠ Gornja Vežica
  4. OŠ Zamet
  5. OŠ Milan Brozović Kastav
  6. OŠ Vladimir Gortan

-          razigravanje u dvije skupine nakon kojih slijede utakmice za plasman

       A grupa                                                                          B grupa

  1. OŠ Pehlin                                                                   1. OŠ Zamet
  2. OŠ M. Lošinj                                                               2. OŠ M. Brozović
  3. OŠ G. Vežica                                                              3. OŠ V. Gortan

1.       Kolo

OŠ Pehlin – OŠ M. Lošinj                               OŠ Zamet – OŠ M. Brozović       5 - 1

2.       Kolo

OŠ M. Lošinj – OŠ G.Vežica   3 - 0                 OŠ M. Brozović - OŠ V. Gortan   1 – 2

3.       Kolo

OŠ G.Vežica - OŠ Pehlin        0 – 3                OŠ Zamet - OŠ V. Gortan          7 – 1

 

         Tablica  A grupa                                                             Tablica  B grupa

  1. OŠ Pehlin                                                                1. OŠ Zamet
  2. OŠ M. Lošinj                                                           2. OŠ  V. Gortan
  3. OŠ G. Vežica                                                           3. OŠ M. Brozović

Utakmica za 5. mjesto

OŠ G. Vežica - OŠ M. Brozović    3 – 4 ( na peterce )

Utakmica za 3. mjesto

OŠ M. Lošinj - OŠ  V. Gortan      5 - 2    

Utakmica za 1. mjesto   

 OŠ Pehlin - OŠ Zamet            4 – 5

Konačni poredak :

  1. OŠ Zamet
  2. OŠ Pehlin
  3. OŠ M. Lošinj
  4. OŠ V. Gortan
  5. OŠ M. Brozović
  6. OŠ G. Vežica 

Turnir srednjih škola     

PRIJAVLJENE EKIPE  

1.         MEDICINAR – Medicinska škola Rijeka

  1. GEK              - Gimnazija Eugena Kumičića Opatija
  2. DOMENICO SAVIO – Salezijanska klasična gimnazija Rijeka
  3. EKONOMIST  1 – Ekonomska škola Mije Mirkovića Rijeka
  4. EKONOMIST  2 – Ekonomska škola Mije Mirkovića Rijeka

Grupa A                                                     Grupa B

  1. GEK                                                      1.  EKONOMIST 2
  2. D. SAVIO                                               2.  MEDICINAR
  3. EKONOMIST 1

 

  1. Kolo

GEK – D. SAVIO                           4 – 6                

EKONOMIST 2 – MEDICINAR      5 – 3        ( Grupa B )

  1. Kolo

D. SAVIO – EKONOMIST 1           4 – 5 ( na peterce )

3. Kolo

GEK – EKONOMIST 1                   5 – 4

Tablica A grupa                                   Tablica B grupa

  1. D.SAVIO                                1. EKONOMIST 2
  2. EKONOMIST                         2. MEDICINAR
  3. GEK

Utakmica za 3. mjesto

MEDICINAR – EKONOMIST 1      7- 3

Utakmica za 1. mjesto

D. SAVIO – EKONOMIST  2         4 – 5 ( na peterce )

Konačni poredak :

1. EKONOMIST 2

 2.. DOMINIK SAVIO

 3. . MEDICINAR

 4. EKONOMIST

  5. GEK

Revijalna utakmica – djevojke

OŠ M. Lošinj – Medicinska škola Rijeka

Djevojke smo podijelili odnosno  „pomiješali“ s obzirom da su 3 cure iz Medicinske škole članice VK Primorje . Rezultat se nije brojao.